سند حریم خصوصی آقای کالا


مجموعه آقای کالا نسبت به حفظ حریم خصوصی شما متعهد است و اعتقاد دارد حفظ حریم خصوصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات آقای کالا و نیز راهکارهای ما برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران توضیح داده شده است.
این سند شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی‌ای که آقای کالا از کاربران سایت جمع آوری می‌کند و همچنین نحوه استفاده از این اطلاعات می‌باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای مثال می‌توان به نام، آدرس، آدرس الکترونیک یا ایمیل، شماره تلفن و همچنین به سایر اطلاعاتی اشاره نمود که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها
شما با ثبت نام و ارسال فرم‌های سفارش و فرم‌های پشتیبانی در سایت آقای کالا، اطلاعات خصوصی خود را در اختیار آقای کالا قرار می‌دهید.
پس از ورود به سایت، شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات شما نزد آقای کالا نگهداری می‌گردد.
آقای کالا اطلاعات هویتی و شخصی شما را، مانند نام، نام خانوادگی و پست الکترونیک (آدرس ایمیل)، شماره تلفن، آدرس خانه و محل کار، کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق، تراکنش‌های مالی و غیره، گردآوری می‌کند. همچنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط آقای کالا جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل این موارد باشد: آدرس IP، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده، کوکی‌ها و صفحاتی که مشاهده می‌کنید. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق آقای کالا افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. آقای کالا هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

 


استفاده از اطلاعات شخصی شما


آقای کالا، اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات ارایه شده خود استفاده می‌کند. همچنین آقای کالا ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و همچنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
آقای کالا، فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است آقای کالا داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌ که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای آقای کالا استفاده کنند؛ همچنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.
سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق آقای کالا مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات این مجموعه پرطرف‌دارتر است.
ممکن است آقای کالا با یک شرکت یا مجموعه دیگر ادغام شود. در این صورت قبل از به اشتراک‌گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده خواهد شد و نظر شما در مورد ادامه استفاده از خدمات آقای کالا پرسیده می‌شود و در صورت تایید شما خدمات ارائه می گردد.
چنان‌چه شما از قوانین تخطی کرده باشید و در صورتی که شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می‌گیرد.
همچنین در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را، به هر دلیل، از آقای کالا درخواست کنند، این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می‌گیرد.

 

استفاده از کوکی‌ها


پایگاه اینترنتی آقای کالا، از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما avaniss.com را شخصی‌سازی یا در سایت رجیستر کرده باشید، یک کوکی به آقای کالا کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرا بخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پستی. هنگامی که شما به سایت باز می‌گردید، اطلاعاتی که قبلا شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات آقای کالا و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی


شما می‌توانید اطلاعات خود را در آقای کالا تغییر دهید. این اطلاعات شامل تمام مواردی است که در هنگام عضویت در سایت، آن‌ها را در پنل عضویت وارد نموده‌اید.
شما می‌توانید به طور کامل از آقای کالا و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما حذف شده و تعدادی دیگر از آن‌ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می‌شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی پست الکترونیک، پیام‌های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد مذکور نیست.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات


آقای کالا، دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده است. فقط کارمندانی به این اطلاعات دسترسی دارند که برای ارایه خدمات پشتیبانی یا انجام وظایف خود در این راستا باید با شما در تماس باشند.
آقای کالا، جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه و مهم شما، مثل رمز عبور و سایر موارد، به صورت رمز شده در پایگاه‌های داده خود ذخیره می‌کند. ذخیره‌سازی این اطلاعات به گونه‌ای است که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن‌ها، قابل استفاده توسط افراد دیگر و سودجو نباشد.
آقای کالا، تمام تلاش خود را می‌کند که از اطلاعات شخصی شما تحت بالاترین استانداردهای امنیتی، پاسداری و نگهداری کند.
آقای کالا، نهایت تلاش خود را به کار خواهد بست تا تمامی راه‌های معقول را طی نماید که امنیت تمام اطلاعات شما را حفظ کند. در این راستا، اطلاعات شخصی شما نیز در شبکه‌های امنی ذخیره می‌شوند. متاسفانه،‌ علی‌رغم تمام تمهیدات لازم و فناوری‌های امنیتی مذکور، نمی‌توان ایمنی هیچ مخابره داده‌ای را از طریق اینترنت به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما به صورت قطعی نمی‌توانیم این اطمینان را بدهیم که اطلاعاتی که برای ما ارسال می‌کنید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود. همچنین در همین راستا، مسئولیت و عواقب ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را نیز، نمی توانیم قبول کنیم (مانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما).
آقای کالا، مسئولیت و عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را توسط شخص یا گروه ثالث، نمی‌پذیرد.

 

سایت های لینک شده


این سایت ممکن است با وب‌سایت‌های دیگر پیوند (در اصطلاح “بک لینک”) داشته باشد. سایت‌های لینک شده تحت نظارت آقای کالا نیستند و آقای کالا در مورد آن‌ها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید در صورتی که اطلاعات شخصی خودتان را برای سایت‌های لینک می‌فرستید،‌ این اطلاعات تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی آقای کالا نخواهد بود و ما توصیه اکید می‌کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست‌های امنیتی آن‌ها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست‌ها


آقای کالا حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی می شود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .
آقای کالا ممکن است گاهی این سند حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مخاطبان به‌روزرسانی کند. آقای کالا شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این سند را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات خود مطلع شوید.

اطلاعات تماس


آقای کالا نظرات شما را به این سند گرامی می‌دارد. اگر معتقدید آقای کالا به این سند وفادار نمانده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما مراتب را اطلاع دهید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

 

با احترام
از همراهی شما دوستان عزیز متشکرم.
آیدین یوسفیان امیرخیز/ مدیر مجموعه آقای کالا